Złoty Festiwal WOŚP 2024 w ZOK-u!

12 stycznia 2024

Zapraszamy serdecznie złotoryjskie przedszkola i szkoły do wzięcia udziału w zbiórce książek i maskotek oraz ciast na kiermasz podczas Złotego Festiwalu WOŚP 2024 w ZOK-u! Tym razem złotoryjski sztab ZOK-u wraz z całą Polską i akcjami WOŚP na świecie grają, aby zakupić sprzęt medyczny dla dużych i małych „Płuca po pandemii".

Jeśli chodzi o książki i maskotki, to uprzejmie prosimy o zbiórki darów na terenie Waszych placówek, a my odbierzemy je od Was 12 stycznia. Telefon kontaktowy do zgłoszenia odbioru 530 910 701. Maskotki i książki można także dostarczać do Miejskiej Biblioteki Publicznej od 4 do 26 stycznia w godzinach pracy biblioteki.

Natomiast Wasze pyszne ciasta uprzejmie prosimy o dostarczenia do siedziby Straży Miejskiej Złotoryja 27 stycznia od godz. 10.00 do 15.00, gdzie będą czekać na Was wolontariusze WOŚP!:)

• Powiększ zdjęcie Zbiórka księżek i maskotek

Zbiórka księżek i maskotek