Interaktywne gry podłogowe

Od dwóch lat przedszkole dysponuje urządzeniem do projekcji interaktywnych gier podłogowych FUN-FLOOR. Zostało ono zakupione ze środków pochodzących od rodziców naszych przedszkolaków. Z gier podłogowych korzystają różne grupy dzieci, bowiem są one dostosowane do poziomu rozwojowego młodszych i starszych przedszkolaków.  Dzieci z wielką radoscią i zaangażowaniem uczestniczą w interaktywnych grach i zabawach, utożsamiają się z głównymi bohaterami magicznych projekcji. Uczą się nie tylko podstaw kodowania, utrwalają słownictwo z jezyka angielskiego, doskonalą szybką reakcję na sygnał ale przede wszystkim są bardzo aktywne ruchowo. To wszystko bardzo pozytywnie wpływa na ich rozwój, zaspokojenie potrzeb oraz dowartościowuje na forum grupy rówieśniczej.

• Powiększ zdjęcie Trzaskające balony

Trzaskające balony