Grupa III- "EKO-SKRZATY"

Dzień Przedszkolaka

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce.We wtorek kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Świeto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańcach przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.

Sprzątanie Świata 2022

W dniach 16-18 września Grupa III wzięła udział w 29 ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata.Zgodnie z hasłem kampanii "Wszystkie śmieci są nasze" dzieci zbierały odpady.

Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki" obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. U dzieci z III grupy panował prawdziwy " kropkowy zawrót głowy".