Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej

19 maja 2019

U W A G A   R O D Z I C E !

W wyniku głosowania nad Złotoryjskim Budżetem Obywatelskim do realizacji wytypowano między innymi program przeciwdziałania wadom postawy ciała u dzieci w wieku przedszkolnym „ Twój zdrowy maluch”.

Dzieci z naszego przedszkola, uczestniczące w programie objęte będą bezpłatnymi zajęciami z gimnastyki korekcyjnej. Zainteresowani udziałem swojego dziecka w programie rodzice proszeni są o dostarczenie do nauczyciela do dnia 12.06.2019 r. skierowania od ortopedy lub lekarza podstawowej opieki zdrowotnej ze wskazaniem uczestnictwa z tego rodzaju zajęciach gimnastyki korekcyjnej .

Program rusza 17 czerwca i będzie kontynuowany do 17 grudnia 2019 r. Wszystkie dzieci będą objęte profilaktyką, natomiast dzieci ze stwierdzonymi wadami postawy dodatkowo ćwiczeniami korygującymi. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki w wymiarze 30 min w każdej grupie wiekowej dzieci. Ponadto rodzice proszeni będą o wypełnienie deklaracji uczestnictwa dziecka w projekcie (druk w przygotowaniu). Dzieci muszą być zaopatrzone w strój do ćwiczeń gimnastycznych ( koszulka z krótkim rękawem oraz spodenki w worku w szatni)

Przeciwdziałajmy wadom postawy!

Razem możemy więcej!